Infokommunikációs Akadálymentesítés

"VÁRUNK" Alapítvány (KH)

A "Várunk" Alapítvány (KH) alap célja segíteni a hátrányos helyzetű felmőtteket és gyermekeket az esélyegyenlőségéért vívott küzdelmükben.

Törekszik arra, hogy a szociálisan vagy egészségügyi okok miatt hátrányos helyzetű felnőttek és gyermekek nevelését, oktatását, képességeik fejlesztését a jelenleginél magasab szinvonalon, esélyegyenlőségük mindenkori szem előtt tartásával tudja biztosítani.

Az alap és közhasznú cél és tevékenység szorosan összefonódik. Az Alapítói Okiratban foglaltak szerint az alábbi alap és közhasznú tevékenységeket végezzük:

1. Egészségmegőrzés, betegségmegőrzés, gyógyító-, és egészségügyi rehabilitációs tevékenység

2. Szociális tevékenység, családsegítés, időskorúak gondozása

3. Nevelés és oktatás, képességfejlesztés, ismeretterjesztés

4. Tudományos tevékenység, kutatás

5. Kulturális tevékenység

6. Kulturális örökség megóvása

7. Hátrányos helyzetű csoportok társadalmi esélyegyenlőségének elősegítése

8. A magyarországi nemzeti és etnikai kisebbségekkel, valamint a határon túli magyarsággal kapcsolatosn   tevékenységek

9. Euroatlanti integráció elősegítése

Elérhetőségeink

Cím:

3200 Gyöngyös Iskola utca 6.

info@varunkalapitvany.eu

web:

www.varunkalapitvany.eu

Közreműködő Szervezetek

2007 - 2013

uj szechenyi terv logo

mo-megujul

esza logo

2014 - 2020

Adatvédelmi irányelv

A „Várunk” Alapítvány mindent megtesz az Ön személyes adatainak védelméért. Az Ön által weboldalainkon megadott információkat és adatokat a legnagyobb körültekintéssel, bizalmasan és biztonságosan kezeli.

Részletek...

Szervezeti adatok